Loading color scheme

O nas

Jesteśmy firmą posiadającą trzy prywatne przystanie kajakowe przystań TROPICANA w Zawadzkim, przystań KRASIEJÓW w Krasiejowie oraz przystań AMAZONKA w Kolonowskiem która znajduje się w samym sercu Doliny Małej Panwi - Opolskiej Amazonki . Posiadamy profesjonalny sprzęt i bogatą ofertę na spływy indywidualne , rodzinne , firmowe  dla szkół oraz większych grup zorganizowanych. Jednym słowem dla każdego coś się znajdzie a sam spływ dziką rzeką Mała Panew zostanie długo w pamięci.

Nasze przystanie są kompleksowo wyposażone w GRILL BAR z pełnym zapleczem gastronomicznym, miejscem na ogniska, prysznic, przebieralnie, WC, boisko do siatkówki plażowej i do piłki nożnej, mini plac zabaw oraz pole namiotowe. Staramy się żeby Państwa czas spędzony przed spływem jak i po spływie był miło wspominany jak  sam spływ.

Spływy kajakowe to jedna z najciekawszych form aktywnej turystyki. Na spływie kajakowym mamy niepowtarzalną możliwość bliskiego obcowania z naturą, kajakami docieramy do miejsc zwykle oddalonych od cywilizacji. Lekki wysiłek przy wiosłowaniu i pokonane kilometry są źródłem frajdy i ogromnej satysfakcji. Podczas spływów kajakowych mamy okazję poznać interesujących ludzi, a wyprawy na kajaki i wspólne wiosłowanie rodzą wiele trwałych przyjaźni, często zdarza się, że ludzie którzy poznali się na organizowanym przez nas spływie na kolejne spływy jeżdżą już razem.

Spływ kajakowy to świetna odskocznia od codziennej rutyny, zaś przy grilu i dobrej muzyce naprawdę można odpocząć.